212 Dijital
Pazarlama Ajansı

212 Dijital Pazarlama Ajansı kişisel ve kurumsal markalara SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi ve Web Tasarım Hizmetleri sunan bir çözüm ortağıdır.

Bizler çalıştığımız markalarımızı sadece birer müşteri olarak görmüyoruz. Onların bir çözüm ortağı olarak değişen pazar koşullarında varlıklarını sürdürmelerini amaçlıyoruz. Bunu yaparken de doğru yerde doğru hedef kitle ile buluşmalarına yardımcı olarak karlılıklarını arttırmalarını sağlıyoruz. Markalarımızın bulunduğu tüm dijital platformlardaki aksiyonlara ortak sorumluluk bilinci ile yaklaşıyoruz. Projelerini kendi işimiz gibi sahipleniyor ve her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Altına imzamızı attığımız her işin bir sonraki referansımız olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansı
01
Her Marka İçin Özel Hizmet Kurgusu

02
Daima Kolay Ulaşılabilir ve Hızlı Destek

03
Şeffaf ve Anlaşılabilir Raporlama

04
360° Bütünleşik Pazarlama Hizmeti

212 Dijital Pazarlama
Ajansı Nasıl Çalışır?

01 - Dinliyoruz

Biliyoruz ki her işletmenin ihtiyaçları ve hedefleri birbirinden farklı. Bundan dolayı öncelikle markanızı/projenizi tanımak istiyoruz. Sizleri dinlerken hikayenizi öğreniyor, firmanızın ruhuna dokunmaya çalışıyoruz. Çünkü her bir detayın bizim ve markanızın başarısı için önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.
Dinliyoruz
Araştırıyoruz

02 - Araştırıyoruz

En iyi aracın dahi doğru bir yol haritası olmadan hedefine varamayacağından eminiz. Bu nedenle rakamları çok seven bir İstanbul dijital pazarlama ajansı olarak hep araştırıyoruz. Sektörünüzü, rakiplerinizi, hedef kitlenizi, işlemenizin durumunu ve hedeflerinize ulaşmak için yapmamız gerekenleri.

03 - Düşünüyoruz

Sizlerle gerçekleştirdiğimiz görüşme notlarımıza elde ettiğimiz verileri de ekledikten sonra artık düşünüyoruz. Markanızı hedeflerinize ulaştırabilmek için neler yapmamız gerektiği kadar nelerden kaçınmamız gerektiğini de ele alıyoruz. 360 derece dijital pazarlama bakış açısı ile her bir detayı inceliyoruz.
Düşünüyoruz
Planlıyoruz

04 - Planlıyoruz

Araştırmalarımızdan elde ettiğimiz veriler ışığında neler yapmamız ve nelerden kaçınmamız gerektiğini belirledikten sonra şimdi sıra geldi planlamaya. İyi bir yol haritası olmadan ilerlemenin zor olduğunu bildiğimiz için aylık, haftalık ve günlük planlarımızı en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde hazırlıyoruz.

05 - Kontrol Ediyoruz

Belirlediğimiz platformlar doğru seçildi mi, kampanya kurgularında bir hata var mı, hedef kitle tahminlerimizin hangisinin doğru olduğu gibi onlarca alt başlığı test ediyoruz. Böylece yola çıkmadan önce hem zaman hem de bütçe açısından hiçbir gereksiz maliyete katlanmayacağımızdan emin olmak istiyoruz.
Kontrol Ediyoruz
Uyguluyoruz

06 - Uyguluyoruz

Gerekli tüm testleri gerçekleştirdikten sonra artık kontağı çevirip yola çıkıyoruz. Bu süreçte düzenli aralıklarla analizlerimizi yapıyor, gerekli noktalardaki iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz. Doğru yolda olduğumuzdan emin olarak sizleri kolay anlaşılır ve şeffaf raporlamalarla düzenli olarak süreç hakkında bilgilendiriyoruz.

Bizim İçin
Neler Söylediler?

Emilia Clarke
Turgay Kurt
Dalış Eğitmeni
212 Dijital ile kurumumuz web sitesi için çalışma fırsatımız oldu. Antalya Kekova’da faaliyet gösteren dalış okulumuzun için (Kekova Blue Diving) hazırlattığımız 3 dilde yayın yapan web sitemiz beklediğimizden çok daha iyi oldu. Zaten bundan dolayı kişisel eğitim sitemde de kendileri ile çalıştım. Bizleri anlama gayretleri, sanki kendi siteleri gibi sahiplenmeleri çok hoşumuza gitti. Özellikle iş disiplinleri ve çalışma şekilleri çok iyi.
Emilia Clarke
Alican Göre
E-Ticaret Müdürü
Tüm Türkiye’ye online bilgisayar, bilgisayar parçaları, elektrik/elektronik, kamera ve güvenlik sistemleri ekipmanları gibi ürünlerimizin satışı noktasında destek aldığımız 212 Dijital satışlarımızı ciddi oranda arttırdı. Ürün satışı için yapılan reklam çalışmaları dışında üyelik sistemlerimiz için SEO hizmeti de aldık ve bu noktada bayi sayısında ciddi bir artış yaşadık. Özellikle e-ticaret alanındaki deneyimleri harika ve yol gösterici.
Bize Ulaşın